Autor Wątek: Przegląd Rio 30 tyś km  (Przeczytany 2901 razy)

msdiesel

  • Gość
Przegląd Rio 30 tyś km
« dnia: Listopada 27, 2016, 05:40:18 pm »
Witam.
Na przegląd umówiłem się telefonicznie dwa dni przed terminem dla mnie dogodnym - możliwy był przyjazd już następnego dnia jednak termin ten mi nie pasował.
Po przyjeździe wstępna rozmowa z doradcą serwisowym, Pan wyjaśnił jakie czynności zostaną wykonane, powiedział ile czasu przegląd zajmie, zaproponował samochód zastępczy z czego jednak nie skorzystałem. Podałem jeszcze kilka wad, które ujawniły się w trakcie użytkowania samochodu. Po oddaniu kluczyków poszedłem do poczekalni, gdzie od razu zaproponowana została mi kawa - bardzo dobra z resztą. W poczekalni TV, dostęp do WIFI - dzięki czemu czas przebiegał szybko. Co jakiś czas Pan, który przyjmował samochód przychodził i informował na jakim etapie jest przegląd i czy wszystko jest z samochodem OK. Pod koniec zostałem poproszony o podejście do Pana, który serwisował samochód o dokładniejsze opisanie jednej z wad, które odkryłem w czasie użytkowania.
Samochód został oddany czyściutki i pachnący!!
Bardzo mile zaskoczyła mnie kwestia kosztowa!! Kilka dni wcześniej kupowałem ubezpieczenie AC i OC właśnie w salonie Kia, za co otrzymałem 5% rabatu na następną usługę serwisową. Za całą usługę serwisową (z wliczonym już rabatem 5% za wykupienie ubezpieczenia) zapłaciłem 630 zł (przy czym, z tego co czytałem w internecie koszt tego przeglądu w innych serwisach to od 750 do nawet 900 zł!!!!!!)
Ja osobiście bardzo serdecznie polecam ten serwis i salon!!!

Pozdrawiam
Michał